Kenwood Mutfak Şefi


Gösterim Sıralaması

18 üründen 15 adet gösteriliyor

x

Mükemmel Yemekler İçin Tek İhtiyacınız Kenwood Mutfak Şefi

Mis kokulu ekmekler, tadına doyum olmayan pizzalar, ev yapımı olmasıyla farkını gösteren makarnalar, kutlamaların baş tacı olacak pastalar ve saymakla bitmeyen daha pek çok lezzet Kenwood mutfak şefi ile artık hiç olmadığı kadar leziz ve kolay. Yoğurmadan çırpmaya, ezmeden karıştırmaya kadar pek çok farklı mod ayarına ve modlara uygun başlık eklentilerine sahip olan Kenwood mutfak robotu sayesinde bir şefin elinden çıkmış gibi ideal tarifler hazırlamak herkes için mümkün olacak.

Kenwood Mutfak Şefi ile Fark Yaratın

95 yıldır tasarım konusunda sıra dışı fikirlerle karşımıza çıkan ve malzeme kalitesi konusundaki emsalsiz üretim anlayışıyla ömür boyu mutfaklarımızın tezgahlarındaki yerini alan tasarımlar ortaya koyan Kenwood mutfak şefi modelleriyle öne çıkan bir isim. Kenwood hamur yoğurma makinesi böreklerden tatlılara kadar pek çok tarifi ister dünya mutfaklarından esinlenerek ilk kez deniyor, isterseniz de geleneksel tariflere sadık kalırken daha da kusursuz kılmayı hayal ediyor olun, her durumda mükemmel sonuç vermesiyle öne çıkıyor. Haliyle kıvamından dokusuna, lezzetinden görünümüne kadar her anlamda fark yaratan tarifler ortaya koymanız için mutfağınızı şıklığıyla dolduracak olan Kenwood hamur yoğurma makinesi ve şefinden daha iyi bir alternatif bulmak pek olası görünmüyor.

Özel beslenme programlarının, kişiye özel diyetlerin ve zenginleştirilen menülerin öne çıktığı günümüz gıda hazırlama ve tüketim alışkanlıklarına, çok yönlü avantajları, üstün teknolojik özellikleri ve farklı ayarlarıyla yanıt oluşturan Kenwood standlı mikser yaratıcı tasarımıyla birden çok ihtiyaca aynı anda çözüm olabiliyor. Haliyle bir mutfak şefinin manuel olarak sunabileceği yoğurtma, çırpma, suyunu çıkarma, karıştırma, püre haline getirme, ezme, parçalama gibi pek çok işlem, tek bir ürünle istenen hızda ve kusursuz sonuçlar almak üzere dakikalar içinde sağlanabiliyor.

Kenwood Mutfak Robotu Avantajları

Farklı damak tatlarına sahip olanların aynı masada buluştuğu anlarda, herkesi mutlu edecek tarifler ortaya koymanın zorluğundan yola çıkan Kenwood tasarımcıları, kişiselleştirilebilir ayar ve eklentilerle geliştirdiği ev tipi hamur yoğurma makinası modellerinde pizzadan pasta kremasına, şerbetli tatlılardan meyve sularına kadar arzu edilebilecek her türlü gıdanın son derce pratik şekilde hazırlanmasına imkan tanıyan çok yönlü fonksiyonlara yer veriyor.

Kenwood mutfak şefi yorumları incelendiği takdirde fark edilebileceği üzere herkesin arzu ettiği tarifi en ideal şekilde hazırlamasına olanak tanıyan tasarım, şık tarzıyla yalnızca fonksiyonel değil görsel olarak da çağ atlatan bir yardımcınız olmasını sağlıyor. Metalik renklerin baskın şekilde kullanılmasıyla dikkat çeken şef modelleri, siyah veya kırmızı gibi parlak renklerin de yer verildiği modellerle çeşitlendirilerek hem kullanım alışkanlıklarının hem model tercihlerin tamamen size özgü olmasına olanak tanıyor.

Farklı hız ayarlarına sahip olmasıyla istediğiniz kıvamı yakalamanızı bir hayli kolaylaştıran Kenwood stand mikser aynı zamanda farklı hız modları arasında son derece yumuşak geçişler yapmasıyla da dağınıklığı, kirliliği veya gürültüyü tamamen önleyebiliyor. Kapak kaldırmaya veya cihazı durdurmaya gereksinim duymadan malzeme eklenebilen haznelerde ideal hacim özelliklerine yer verilmiş olması da Kenwood mutfak şefi tercih etmenin bir diğer önemli avantajını oluşturuyor.

Kenwood Mutfak Şefi Aparatları

Başlık eklentileri konusunda geniş bir yelpazeyle kullanıcısını karşılayan Kenwood hamur açma aparatı sayısız farklı tarifin tek bir yardımcıyla dakikalar içerisinde hazırlanabilmesinde en önemli başarı sırrı olarak karşımıza çıkıyor. Enerji ve zaman kaybı olmadan herkesi bir araya getirecek olan geniş sofraları kurabilmenize yardımcı olan ve günün her öğününde tercih edebileceğiniz fonksiyonlara sahip olan Kenwood mutfak robotu kişiselleştirilmiş kullanım deneyimini özellikle çeşitlendirilen başlık tasarımlarıyla sağlıyor. 

Tatlı türleri başta olmak üzere püre veya krema gibi dokusu önemli olan pek çok üründe en iyi sonucu verme vaadine sahip olan K-çırpıcı, Kenwood serilerinin öne çıkan farklarından biri oluyor. Pasta kremaları için tercih edilebilecek bir diğer başlık olan standart çırpıcı ise yumurta veya un gibi dağılabilir ürünlerin çırpılma işlemi esnasında tüm olası kirliliği önleyebilmesiyle, mutfakta işle geçirilen zamanın her anlamda kısaltılmasını destekliyor. Evde ekmek veya pizza yapmanın benzersiz keyfinden ilham alınarak tasarlanan hamur kancası ise fırından yeni çıkan mis kokulu ekmekleri hiçbir zahmete girmeden hazırlayabilmenizde en iyi ve tek yardımcınız oluyor.

Her biri gücü, ideal performansı, paslanmaz çelikten üretilen dayanıklı yapısı ve kolay çıkarılıp yeniden monte edilebilir olmasıyla yüksek memnuniyet oranına sahip olan başlıklarla, artık kusursuz tarifler ortaya koymanız hiç olmadığı kadar kolay ve keyifli bir hal alabiliyor. Tarife özgü başlık kullanımı gibi farklı hız seçeneklerine de yer verilen tasarım sayesinde daha önce pek çok kez yapmış olduğunuz yemekler bile en iyi ve kusursuz halini alabiliyor. Size de malzemeleri dilediğiniz gibi bir araya getirmek, yaratıcılığınızı göstermek ve herkesin bayılacağı kıvamda tarifleri hazırlarken mutfakta geçen eğlenceli zamanın tadını çıkarmak kalıyor.

Kenwood Hamur Yoğurma Makinesi Fiyatları

Kalitenin ve teknolojik rahatlığın her mutfakta yer bulabilmesi adına, tüm kategorilerinde olduğu gibi Kenwood mutfak robotu fiyatları konusunda da sizleri benzersiz fiyat avantajlarıyla karşılayan Panamart.com, dünyanın kullandığı ürünlere en kolay şekilde sahip olabilmeniz için online kataloğu ile orijinal ürünlerini sunmaya devam ediyor. Kenwood mutfak şefi fiyat aralıklarına bakmanızla birlikte evinize gelecek olan sayısız fonksiyon ve benzersiz kolaylık karşısında en makul fiyat avantajlarının sunulduğunu fark etmenizi sağlayan Panamart.com, yıllar boyunca mutfaktaki en iyi yardımcınız olacak tasarımları adresinize kadar güvenle teslim ediyor.

Yeni tarifler denemek için ilham verecek, geleneksel tariflerinizi hiç olmadığı kadar kusursuz kılacak, teknolojinin verdiği rahatlığı evinize taşıyacak olan mutfak şeflerini incelemek ve son çıkan tasarımları en uygun fiyatlarla adresinize sipariş etmek için siz de Panamart.com’un kalitesiyle göz kamaştıran yenilikçi dünyasına davetlisiniz.

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları