Kenwood Filtre Kahve Makinesi


Gösterim Sıralaması

3 üründen 3 adet gösteriliyor

  • 1

Mutfağın Olmazsa Olmazı Kenwood Filtre Kahve Makinesi

Siz hayal ettiğiniz kalitede ve mis kokusuyla herkesi cezbeden kahvelerle güne başlayın diye, Kenwood ekibi tarafından son derece büyük bir özenle geliştirilmiş olan Kenwood filtre kahve makinesi artık kendinizi şımartmak veya enerjinizi tazelemek istediğinizde tek ihtiyacınız olacak. Ev ve ofis ortamının olmazsa olmazlarından biri halini alacak olan Kenwood kahve makinesi modern görünüm şıklığıyla üstün kahve hazırlama özelliklerini birlikte sunarak kahvenizden aldığınız her yudumun benzersiz bir deneyim olmasına yardımcı olacak.

Kenwood Filtre Kahve Makinesi Özellikleri

Damlatma önleyici özellik sayesinde en temiz şekilde leziz kahveler hazırlama ve kahveleri fincana en rahat şekilde alma imkanı sunan Kenwood kahve makinesi gün içinde dilediğiniz zaman kahvenizi tazelemenizi destekleyen avantajlı bir tasarıma sahiptir. Yine kahvenizi tazelerken her zaman aynı kalitede kahve deneyimi yaşamanız için geliştirilmiş bir diğer önemli fonksiyon olan sıcak tutma özelliği de kahve severlerin hazzını desteklemekte, cihazın ısıtmalı taban yapısı sayesinde hazırladığınız kahve her zaman ideal sıcaklığını koruyacaktır.

Tazelikle korunan kahveleri ister gün boyunca tekrar tekrar tüketmek ister sevdiklerinizle veya misafirlerinize paylaşmak için ideal bir hazne hacmine yer verilmekte, 750 ml. su kapasitesi sayesinde tek seferde ortalama 6 fincanlık kahve hazırlamak mümkün olmaktadır.

Güvenli kullanımı ve maksimum enerji tasarrufunu aynı anda sağlayan Kenwood filtre kahve makinesi 40 dakika sonrasında otomatik olarak kendini kapatmakta, böylece makineyi sürekli olarak kontrol etmenize gerek kalmadan güne devam etmeniz sağlanmaktadır. Bu çok yönlü kolaylık sayesinde en acil anlarda dahi emniyet korunmakta, böylece kahve keyfiniz yarıda kalsa dahi aklınız makinede asla kalmamaktadır.

Kağıt filtre kullanımına ihtiyaç duymadan, çıkarılabilir ve son derece kolay şekilde temizlenebilir filtresiyle birlikte Kenwood filtre kahve makinesi kullanımı bir hayli kolaylaşmakta, kağıt ürünlerden yapılan tasarrufla birlikte ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan kahve hazırlamanın rahatlığı birleştirilmektedir.

Kenwood Kahve Makinesi ve Benzersiz Şıklık

Bulunduğu ortama oldukça farklı bir tarz ve modern bir şıklık kazandıracak olan makinenin, farklı renk seçeneklerine yer verilen paslanmaz çelik gövdesi akıllıca tasarlanmış olan ürününüzün kahve keyfinizi zarafetle desteklemesini sağlar. Kenwood kahve makinesi markanın sıklıkla koleksiyonlarında yer verdiği kırmızı, siyah ve beyaz gibi klasik renk seçenekleriyle birlikte sunulmakta, böylece kahve hazırlama keyfini yalnızca lezzet veya yoğunluk anlamında değil, görsel açıdan da kişiselleştirme imkanı sağlanmaktadır.

Mutfağa her anlamda benzersiz bir şıklık kazandıracak olan Kenwood filtre kahve makinesi kullanımı ayrıca kablosuz olarak da sağlanabilmekte, bu kablosuz kullanım rahatlığı sayesinde tezgah üzerindeki olası dağınıklık ve kötü görünüm tamamen önlenebilmektedir. Kullanım rahatlığını da destekleyen bu fonksiyonel şıklık özelliği sayesinde kahve hazırlarken tezgah üstü alandan da tasarruf etmeniz sağlanmakta, oluşturulan modern tarz her yönden desteklenmektedir.

Renkler kadar cezbeden bir diğer görsel özellik ise ışıklı düğmeler olmakta, kullanım esnasında anında dikkatleri çeken bu ışıklı düğmeler, karanlık veya yetersiz ışıklı ortamda dahi en rahat şekilde kahve hazırlama imkanı yaratmasıyla yine görsel şıklığın fonksiyonel işlevlerle bir araya getirilerek, ihtiyaçlar düşünerek ve incelikle ortaya konduğunu ispatlamaktadır.

Kenwood Filtre Kahve Makinesi Kullanımı

Tamamen kişiselleştirilmiş ve arzu ettiğiniz kıvamda bir kahve deneyimi için arama kontrolüyle birlikte tasarlanan Kenwood filtre kahve makinesi zevkinize uygunluk konusunda kusursuz kahveler demleme imkanı sunmaktadır. Kahvenizin tadını çıkarırken istediğiniz aroma ve lezzeti yakalamanız için arama kontrolü özelliğine ek olarak su tankı seviye göstergesinden de yararlanılmakta, böylece demlemek istediğiniz kahve miktarına uygun su oranını belirleyerek ideal yoğunlukta kahveler hazırlamanıza yardımcı olunmaktadır.

Kenwood kahve makinesi pratik ve rahat bir kahve hazırlama ortamı yaratmasının yanı sıra ideal hacmiyle kahve keyfinin gün boyu devam etmesini desteklemekte, ısıyı korumadan emniyeti sağlamaya, kağıt filtre kullanımına son vermesinden renkli görünümle mutfağa canlılık getirmesine kadar incelikle ve uzmanlıkla ortaya konmuş her özelliğiyle girdiği her evde favorilerden olmaktadır. Hazırladığınız tam ideal yoğunluk ve tattaki kahvelerle gün boyu enerjik ve mutlu hissetmeniz mümkün olurken, üstün Kenwood kalitesi sayesinde kahve hazırlamanın hiç olmadığı kadar kolaylaşması da gününüzü kurtaracak avantajlar arasındadır.

Panamart.com ile en uygun fiyatlarla ve en çok çıkan serilerle sizlere tanılan Kenwood filtre kahve makinesi kullanımı gibi şıklığıyla da evinizdeki yerini alırken, indirimlerle bütçenizi korumak ve güvenilir teslimat imkanlarından yararlanmak için sizleri de online kataloğumuzu incelerken görmek isteriz.

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları