Kenwood Ekmek Kızartma Makinesi


Gösterim Sıralaması

3 üründen 3 adet gösteriliyor

  • 1

Güne Harika Bir Başlangıç İçin Kenwood Ekmek Kızartma Makinesi

Güne başlarken tam arzuladığınız dokuda ve lezzetle ürünlerle kahvaltınızı yapmak, böylece gün boyu devam edecek olan enerjinizi zaman tasarrufuyla bir arada yakalamak için pek çok kişi gibi tek ihtiyacınız olan Kenwood ekmek kızartma makinesi olmaktadır. Şıklığı gibi şaşırtıcı teknolojik özellikleriyle de tezgahınızdaki favorileriniz arasında hemen yerini alacak olan tasarımın, tüm aileyi bir araya getiren keyif dolu kahvaltı sofralarını ne kadar pratik kıldığını keşfettiğinizde siz de oldukça şaşıracaksınız.

Kenwood Ekmek Kızartma Makinesi Kullanım Avantajları

İki farklı hazneye sahip olmasıyla tek seferde tüm aile için hazır hale gelen kahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri olan Kenwood ekmek kızartma makinesi pek çok farklı fonksiyonu bir araya getirmesiyle kahvaltı söz konusu olduğunda sunduğu hız ve pratikliği gün boyu devam ettirmenizi sağlayaca. Simit gibi buzlukta korunabilen ürünler için buz çözme fonksiyonuna sahip olan Kenwood ekmek kızartma makinesi kusursuz görünen, kokan ve lezzetine doyum olmayan tostlar hazırlamak için de bire bir.  Güne hızlı bir başlangıç yapabilmeniz için 900 watt güçle çalışan ve değişken kızarma dereceleri ile tam olarak ihtiyacınız olan ısıyı veren ürün, ısınma fonksiyonu kadar defrost yani buz çözme özelliğiyle de hayatınıza benzersiz bir rahatlık katacak.

Ekmek dilimlerinin bronzlaştırılması esnasında tostunuzun tam olarak arzuladığınız durumda olup olmamasını kontrol edebilmeniz için tostu kaldırabilme imkanı sunan Kenwood ekmek kızartma makinesi ‘’ Peek & View’’ olarak adlandırılan bu yeni nesil özellikle mutfakları adeta yeniliklerle dolu çağın başlangıcına davet ediyor. Yine kaldırma imkanının yanı sıra durdurma düğmesiyle en acil durumlarda bile güvenliği koruyan ürün, bu kolay kullanımı çıkarılabilir kırıntı tepsisi ilavesiyle de destekliyor.

Kenwood Ekmek Kızartma Makinesi ile Mutfaktaki Şıklık

27,2 x 16 x 25,7 cm. ölçülerindeki hacmiyle tezgah üzerinde veya rafta son derece ideal bir yer kaplayan iki hazneli Kenwood ekmek kızartma makinesi yüksek kalite metal gövdeye ek olarak paslanmaz çelikten üretilen ek ruloyla da maksimum kullanım ömrünü, şıklık dolu bir görsellikle birlikte sunuyor. Tüm malzeme şıklığına ve dayanıklılığına ilave olarak düğmelerin ışıklı bir formda olması da teknolojinin verdiği modern tarzın mutfaklarınızı herkesin hayran kalacağı şekilde donatmasına imkan tanırken, kablo sarma gibi fonksiyonel özellikler de daha az yer tutma ve dağınıklığı önleme konusunda önemli avantajlar sağlıyor.

Şıklık dendiği zaman akla ilk gelen kriterlerden biri olan renk uyumu, Kenwoodtasarımcılarının da dikkat ettiği önemli detaylardan biri olmakta, bu nedenle mutfağın canlılığını ve sıcaklığını yansıtırken metalin modern şıklığından da ilham alan dizaynlara yer açılmaktadır. Kırmızı, beyaz ve siyah gibi klasikleşen ancak değeri hiçbir zaman eksilmeyen renklerden hem kendi zevkinize hem mutfak genelinde kullanılan renklere en uygun olanı tercih edebilir, böylece konsepte %100 uyumlu görünümler elde ederken yeni ürününüzü kullanmanın sizlere verdiği keyfi de katlayabilirsiniz.

Kenwood Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Panamart.com’un dünya kalitesini evlerinize ve mutfaklarınıza taşıyan uygun fiyatları Kenwood ekmek kızartma makinesi fiyatları için de geçerli olmakta, online kataloğumuz içerisinde yer alan tüm kızartma makinelerinde benzersiz indirimler uygulanmaktadır. Yenilikçi teknolojilerin ve tasarımcıların çağın ötesindeki fikirlerinin hayata geçirildiği Kenwood ekmek kızartma makinesi fiyatları ile tüm müşterilerimizi şaşırtırken yer aldığı her eve de benzersiz bir rahatlık ve tarifsiz kolaylıkla hazırlanan kahvaltı keyifleri getirmektedir.

Evinize güvenle, kaliteyle ve yüksek memnuniyetle teslim edilecek olan Kenwood ekmek kızartma makinesi fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak, aynı anda hızlıca siparişinizi oluşturmak adına sizleri de web sitemizde görmek isteriz.

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları