Şarap Saklama Dolabı


Gösterim Sıralaması

x

En Özel ve Şık Şarap Saklama Dolabı Modelleri

Şarapların kalitesini ve tadını korurken aynı zamanda şişelerin son derece ideal ve göz alıcı bir formda sunulmasını ya da saklanmasını sağlayan şarap saklama dolabı çeşitleri yeni nesil zevkler ve en özel anlar için pek çok kişinin yalnızca evinde değil, iş yerlerinde de kullanımını sıkça tercih ettiği üst düzey ürünler arasındadır. Kalitesi gibi dizaynıyla da modern tasarım dünyasının klasik talepleri en iyi şekilde karşıladığını ifade eden şarap saklama dolabı çeşitleri için konusunda uzmanlaşan deneyimli liderlerden Panamart ekibine güvenebilirsiniz.

Şarap Saklama Dolabı Kullanım Avantajları

Özenle seçilen ve gerçek bir şarap keyfi deneyimlemek için son derece dikkatle korunması gereken şaraplar için, ideal ısının ve uygun malzemelerle çevrelenen bir alanın oluşturulması oldukça önemlidir. Hem bahsedilen gereklilikleri yerine getiren hem de iç aydınlatma sistemleri veya ayarlanabilir ayaklar gibi farklı eklentilerle bulunduğu ortamın atmosferini tamamen değiştirebilecek bir şıklığa sahip olan şarap saklama dolabı bu özel kültüre sahip herkesin mekanında yer vermesi gereken özel ekipmanlardandır.

Aynı raf içerisinde birbirinden farklı hacimlerdeki şişelerin yan yana sağlam bir şekilde saklanmasını sağlayan detaycı fikirlerden bireysel olarak ayarlanabilen, farklı şarapları eş zamanlı şekilde koruma imkanı sunan özel ısı ayarlarına kadar her türlü özelliğin sunulabildiği modellerden kendi mekanınız ve zevkleriniz için en uygun olanı güvenle sipariş edebilirsiniz.

Ankastre Şarap Dolabı Özellikleri

Her modelinde farklı avantajlar sunmakla birlikte ortak şekilde modern bir şıklık ve kaliteli bir kullanım deneyimi vaat eden Panamart markaları, ankastre şarap dolabı konusundaki tüm beklenti ve ihtiyaçları üst düzeyde karşılamaktadır. Temelde solo ve tezgah altı olarak kategorize edilen şarap depolama üniteleri, sıcaklık, koku, lezzet koruyuculuğu açısından günümüz teknolojisinden faydalanılan üst düzey özelliklerle birlikte gelmektedir.

Siyah organik çerçeveli kapı paneli dahilinde farklı sayılardaki katmanlarla desteklenen anti-UV cam yapısına sahip ankastre şarap dolabı seçeneklerinde, özelliklerin uygunluğu konusundaki en belirgin kriter, dolabın hacmi yani şişe kapasitesi olmaktadır. 21, 22, 24 gibi şişe saklama kapasitesi yakın sayılarla ifade edilen tasarımların yanı sıra 75 farklı şarap şişesinin sunumu için ideal bir düzenek sunan tasarımlara kadar pek çok modeli Panamart online kataloğu içerisinde bir arada görüntüleyebilir, ihtiyaçlarınıza göre seçmiş olduğunuz ürün hacmi ne olursa olsun aynı ürün kalitesinden ve üstün özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Modellerin sunduğu avantajlı özellikler tıpkı hacim değeri gibi birbirinden farklı olabilmekte, pek çok solo şarap dolabı bağımsız sıcaklık bölmeleriyle paralel depolama alanı, kokusuz soğutma özelliği, LED aydınlatmalı şık görünüm, UV filtresi ile maksimum koruma gibi nitelikleri aynı anda sunabilmektedir. Tıpkı solo tasarımlar gibi tezgah altı tasarımlarda da güvenilir koruma ve maksimum lezzet alma özellikleri sunulmakla birlikte modellerin içerisinde çıkarılabilir raf kullanımı gibi kolaylaştırıcı eklentilere yer verilebilmektedir.

Şarap Saklama Dolabı Fiyatları

Tıpkı özellikleri gibi fiyatları da geniş bir aralıkla müşterisini karşılayan tezgah altı veya solo şarap dolabı seçeneklerinde sunulan kalite için oldukça makul fiyatlar talep edilmekte, Panamart ekibinin bütçe dostu indirimleri ve fiyat çizelgeleri ise adrese teslim edilecek olan ürünleri her bakımdan en rahat şekilde temin edebilmeniz için özel olarak düzenlenmektedir. Benzersiz fiyat avantajlarını son derece uygun fiyatlarla destekleyen Panamart, özel zevklerin herkes tarafından deneyimlenebilir olmasını amaçlamakta, hem görsel hem teknik açıdan kaliteye odaklanılan dizaynların daha çok mekanda görülebilmesi için çalışmakta, haliyle sizlere yalnızca kendi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun modeli belirlemek kalmaktadır.

Lüks tasarım ürünleri en uygun fiyatlarla almak, aynı anda zamanın ötesinde görünüm tasarımına sahip ürünlerde tüm beklentileri karşılayan yenilikçi teknolojik özelliklerle birlikte kullanabilmek için siz de Panamart dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları