Vakumlu Saklama Kabı


Gösterim Sıralaması

Vakumlu Saklama Kabı ile Yemekleriniz Her Yerde Sizinle

Yemeklerin yalnızca hazırlanmasında değil, saklanmasında ve taşınmasında da kaliteli ürünlere ihtiyaç duyanlar için özel olarak geliştirilen vakumlu saklama kabı tasarımları, yemeklerinizin gün boyu tazelikle yanınızda olmasını sağlamaktadır. Pişen ürünleri bir araya getirerek sunuma hazırlamak veya yemekleri profesyonel şekilde saklamak için tercih edebileceğiniz farklı vakumlu saklama kabı tasarımlarını Panamart.com online kataloğu ile keşfedebilirsiniz.

Vakumlu Saklama Kabı Kullanım Pratikliği

Yemeklerinizi büyük bir özenle ve uğraşla hazırladıktan sonra en iyi şekilde sunmanız veya en güvenli şekilde saklamanız oldukça önemli olmaktadır. Bu nedenle en basit tasarımlarda dahi kalite arayışında olanlar için özel olarak üretilen vakumlu cam saklama kabı modellerinde üstün malzeme dayanıklılığından ve ideal hazne boyutlardan aynı anda faydalanılmaktadır.

Rösle çelik gastronom tepsi, leziz yemeklerinizin piştikten ve tüketime hazır hale geldikten sonra en iyi şekilde sunulması için pratik bir yardımcı olmakta, çok amaçlı kullanıma uygun olmasının yanı sıra malzeme kalitesi sayesinde tüm mutfak işlerinize eşlik edebilmektedir. Paslanmaz çelik tasarımıyla yalnızca pişen yemekleri sunmak için değil, pişirme öncesi marinasyon işlemlerinde de kullanılan bu erzak saklama kabı pratik şekilde sunumlarınızı hazırlamanız için mutfakta elinizin altında yer alması gereken parçaların başında gelmektedir.

Farklı gıdalar için maksimum süreyle tazeliği koruma imkanı sunan Rösle saklama kapları mutfaktaki ihtiyaçlarınıza göre çeşitlendirilen boyut özelliklerine sahip olmaktadır. Kırılmaz cam kap tasarımı kapağı açmaya gerek duymadan gıdanın türünün ve tazeliğinin kontrol edilebilmesine olanak tanımakta, ayrıca kapağın düz bir tasarımda olması da saklama alanlarını en ideal şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaktadır. Bulaşık makinesine girebilir olmasıyla kendi pratik kullanım özelliklerinin altını çizen Rösle vakumlu cam saklama kabı kullanım esnasındaki rahatlığı, temizleme aşamasında da koruduğunu göstermektedir. Tek bir üründe olabilecek tüm özelliklerin sizin yerinize düşünüldüğü saklama kabı tasarımları, mutfaktaki yardımcı ürünlerde tercihinizi kaliteden yana yapmanızın yaratacağı farkları pratikliğiyle göstermektedir.

Vakumlu Saklama Kabı Tasarımları

Hem bulaşık makinesine hem de fırına girebilme özelliğine sahip olan Rösle erzak saklama kabı gıdaya direkt olarak temas etmesi halinde de herhangi bir dezavantaja neden olmamasıyla çok yönlü pratikliğini ve avantajlarını göstermektedir. 18/10 paslanmaz çelikten üretilen ve yüzeyinde mat bir görünüme yer verilen ürün, kolay temizleme veya farklı yemek hazırlama aşamalarına dahil olabilme özelliğinin yanı sıra şık tasarımıyla da dikkatleri çekmektedir.

Gıdaların maksimum süre güvenle ve lezzetini koruyarak saklanabilmesi için en ideal ürünlerden biri olarak karşımıza çıkan Rösle cam vakumlu saklama kabı tüm yemek saklama ihtiyaçlarınızda aynı kusursuz çözümü sunmaktadır. AirTight özelliğine sahip olan kapaklar silikon kenar yapısı sayesinde saklama haznesine son derece sıkı şekilde tutunmakta, hava akışını tamamen kesen bu özel kapak tasarımı vakumlu cam saklama kabı konusundaki beklentileri sonuna kadar karşılamaktadır. Cam hazne bu üstün koruma özelliğine sahip kapağı herhangi bir şekilde kullanmaya gerek duymadan kap içerisindeki gıdanın kontrol edilmesine imkan tanımakta, son derece sıkı şekilde tutunan silikon destekli kapak, maksimum süreyle tazeliği korumanın sırrı olmaktadır.

Vakumlu Saklama Kabı Fiyatları

Farklı boy ve derinlik seçenekleriyle birlikte satışa sunulan Rösle vakumlu saklama kabı, yine boyuta bağlı olarak farklı fiyatlarla temin edilebilmekte, kusursuz bir gıda saklama rahatlığı için Panamart.com tarafından teklif edilen fiyatlar son derece makul olmaktadır. Kalitesiyle yıllar boyu mutfağınızın kurtarıcılarından olacak vakumlu saklama kabı tasarımlarında siz de kaliteli ve güvenilir alışverişin lideri Panamart.com’u tercih edebilir, böylece pratik çözümleri en kaliteli malzemelerle mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları