Kızartma Tavası


Gösterim Sıralaması

14 üründen 14 adet gösteriliyor

  • 1
x

En İdeal Kızartmalar İçin Kızartma Tavası Modelleri

Kızartmaları en ideal ayarda ve lezzette hazırlamak, pişirme esnasında fark edilen kalitenin temizlik ve kullanım ömrüne de yansıdığını görmek için kızartma tavası seçimlerinizde Panamart.com’u tercih etmeniz yeterli. Alman tasarımlarının dünya genelinde tanınan isimlerinden Rösle tarafından geliştirilen özel kızartma tavası tasarımlarıyla artık şıklık ve kalite mutfağınıza aynı anda gelecek.

Kızartma Tavası Model Seçenekleri

Güne lezzet dolu bir başlangıç yapmanızı sağlayacak ve tüm aileyi kahvaltı sofrasında bir araya getirecek olan krepler hazırlamada en büyük yardımcınız olan krep tavaları veya mühürleme işleminde kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlayacak olan döküm kızartma tavası Panamart.com ile bir arada inceleyebileceğiniz pek çok kalite temsilcisi tasarımdan yalnızca birkaçı.

Tasarım ödülü almış olmasıyla dikkatleri çeken ve son derece özgün bir tasarım detayı olan ProInduct kaplamaya sahip olan Rösle Silence krep tavası, özgün tarifler hazırlamada ve ideal dokuyu yakalamanızda artık en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Yine Rösle Silence serisine ait olan derin kızartma tavası ise ProResist kaplamayla üretilmesiyle hem mükemmel kızartmalar hazırlamanıza imkan tanımakta hem de yıllar boyu yalnızca tek bir ürüne ihtiyaç duyma rahatlığını aynı anda sağlamaktadır. 20 cm., 24 cm. veya 28 cm. gibi farklı boyut alternatifleriyle birlikte sunulan kızartma tavası modellerinde dilediğiniz tasarımı seçmenin yanında dilediğiniz ebatta ürüne sahip olmanın da avantajı mutfakta yakaladığınız pratiklik ve rahatlıkla kendini göstermektedir.

Tüm tasarımlar yalnızca krep hazırlama veya yalnızca kızartmaya yönelik adlandırılmış olsa da her biri birden çok ürünü üstün lezzet ve kıvamla pişirecek olan tavalarda, ürüne özgü benzersiz kaplamalardan faydalanılmakta, patentli kaplama çeşitleri sayesinde tarife göre ideal pişme derecesini belirlemenize yardımcı olacak farklı modelleri tercih etmeniz mümkün olmaktadır.  

Derin Kızartma Tavası Modelleri

Pek çok kişi için kızartma tavası kapaklı şekilde kullanımı tercih edilen bir ürün olmakta, ortamın temizliğini korurken kokuyu önlemek için de kapaktan faydalanmak basit ancak etkili bir ipucu olmaktadır. Bu nedenle tasarımcıların hem kapaklı hem kapaksız alternatiflerle birlikte sunduğu derin kızartma tavası modelleri seçimlerinizde kişisel ihtiyaçlarınıza yönelme imkanına sahip olmanızı sağlamakta, boyut konusunda sunulan çeşitlilik tasarım aşamasında ortaya konan farklarla da desteklenmektedir.

Aynı anda hem yumuşacık pancakeler hem de çıtır çıtır mücverler yapabilme imkanı sunan kızartma tavası kapaklı olması sayesinde yemek tercihiniz ne olursa olsun kokuların ve yağların tava içerisinde kalmasını sağlamaktadır. Bu önemli detayın haricinde sebzeden balığa kadar pek çok ürün için tek bir tava kullanabiliyor olmanın rahatlığı ise mutfakta geçirdiğiniz zamanı çok daha pratik kılmaktadır.

Kızartma Tavası Fiyatları

Kalitesini sıra dışı kaplama teknolojilerinden ve kullanım ömrü konusunda benzersiz materyallerin kullanılmasından alan kızartma tavası modellerimizde, dünyanın tercihi halini alan popülerlikte ve üst düzey kalitede seçenekleri görebilmektesiniz. Yalnızca kızartma işlerinizi değil, buğulama veya mühürleme gibi işlerinizi de kusursuz şekilde gerçekleştirerek mutfakta tam bir şef olmanızı sağlayacak olan Rösle tasarımlarına, Panamart.com’un avantajlarla dolu online katalog fiyatları sayesinde artık siz de evinizde yer açabilirsiniz.

Tercihiniz krep tavasından, derin kızartma tavasından veya döküm tavalardan yana olabilirken, tercihinizi farklı boyutlarda ve renklerde yapma imkanı sunan Panamart.com, aynı seçim rahatlığını farklı bütçelere göre dilediğiniz ürünü alabilmenizle de desteklemekte, boyutlara göre değişen fiyatlarla her durumda üst düzey Alman kalitesini evinize getirtmeniz mümkün olmaktadır.

Siz de ideal pişme derecesiyle herkesi hayran bırakacak, kullanım rahatlığı ve malzeme kalitesiyle mutfağınızın vazgeçilmezi olacak ve bir şefin elinden çıkmış gibi görünen enfes lezzetler hazırlamanıza yardımcı olacak modelleri incelemek, tüm modellerde cazip fiyat avantajlarından yararlanmak için kalitenin diğer adı Panamart.com dünyasına davetlisiniz.

 

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları