Kenwood Kettle ve Kenwood Su Isıtıcı


Gösterim Sıralaması

Kenwood Kettle ile Aradığınız Tüm Özellikler Bir Arada

Yalnızca bir su ısıtıcı olmanın ötesinde mutfaktaki içecek ve yemek hazırlama işlerinizi beklentilerin ötesinde bir konfora ve hıza ulaştıran yardımcılardan Kenwood su ısıtıcı markanın üstün kalite ürünlerinin en çok sevilenleri arasında yer almakta. Kenwood kettle ile gün boyu en hızlı şekilde ısınmış veya kaynamış suya sahip olabilir, istediğiniz an elinizin altında sıcak su bulundurmanın rahatlığını benzersiz bir şıklıkla birlikte mutfaklarınıza taşıyarak, tezgah üstü görünümü de bir hayli değiştirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Kenwood Su Isıtıcı Özellikleri

Yalnızca zarif görünümleriyle değil birinci sınıf kalite materyali ve rakipsiz performansıyla da pek çok kişinin mutfaktaki ilk tercihlerinden olan Kenwood su ısıtıcı yeni nesil teknolojinin ve yaratıcı tasarımların geldiği son noktayı göstermektedir. Pek çok akılcı çözümü bir arada sunmasıyla birlikte mutfaktaki ihtiyaçların eş zamanlı olarak karşılanmasına yardımcı olan bu ürünler, emniyetli kullanımdan ideal yer kaplamaya kadar her türlü kriterin bir arada karşılanabildiğini göstermektedir.

2200 Watt yüksek güç sayesinde ihtiyacınız kadar suyu mümkün olan en kısa sürede ve son derece yüksek bir ısıya ulaştırarak kaynatan Kenwood kettle mutfakta hız kazanmanız için en iyi yardımcılarınızdan biri olabilir.

1,7 litre kapasiteye sahip olmasıyla hem yemek hazırlıkları hem sıcak içecek sunumu için ideal olan Kenwood kettle en kalabalık aileler veya misafirler için dahi rahat kullanım özelliğini korur. Güvenilir kullanım şekliyle yine kalabalıklar içerisinde rahatlık vaat eden tasarım, susuz çalışmama özelliği sayesinde hazne içerisinde su kalmadığı zaman ürünün otomatik olarak kapanmasını sağlamakta, böylece cihazınızı düşünmeden sunum ve hazırlıklara devam etmeniz mümkün olmaktadır.

İstenen su miktarını tam olarak doğru şekilde belirlemeye yardımcı olan muhafaza kısmına ek olarak kolay doldurulan, çıkarılan ve yerine takılan aç – kapa özellikli kapak bulunması, paslanmaz çelik filtre kısmına erişebilmenizi sağlar. Gizli rezistans özelliği sayesinde suyun hazne içerisinde hijyenik şekilde ve tadı korunarak kaynamasına imkan tanınmakta, aşırı ısıdan koruyan otomatik kapatma özelliğiyle bir araya gelen tüm bu tasarım detayları maksimum koruma sağlamaktadır.

Kenwood Kettle Kullanım Avantajları

Şık ve göz alıcı bir elektronik cihaz tasarımının olmaz olmaz ögelerinden çelik gövde, Kenwood su ısıtıcı tarzının başarı sırlarında yer almakta, dizaynın farklı renklerle canlandırılması ise pek çok kullanıcının kendi renkli dünyasını kullandığı ürünlerle yansıtma imkanı yakalamasını sağlamaktadır. Tezgahın öne çıkan bileşenlerinden biri olmasını metalik rengin pürüzsüz parlaklığı gibi canlı renklerin enerjisine de borçlu olan Kenwood kettle pembe gibi zarif, kırmızı gibi dikkat çekici veya siyah gibi havalı renk seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır

Patentli Sure Grip özelliğine sahip sap tasarımı sayesinde hem şıklığı arttırılan hem de dökme esnasında konforlu tutuş sağlayan Kenwood kettle yalnızca su kaynatma değil, suyu kullanma esnasında da emniyeti ve rahatlığı desteklemektedir.

Su seviyesi göstergesi sayesinde ısıtıcı içerisinde ne kadar su bulunduğunu kolayca kontrol etme imkânınız bulunmakta, böylece son derece hızlı şekilde ve tam olarak ihtiyacınız kadar su miktarını kaynatacağınızdan emin olmanız sağlanmaktadır. Fazla su kaynatmak için beklemek zorunda kalmadan veya az su kaynatarak yeniden doldurma işlemine gerek olmadan ideal miktarda suyu kaynattığınızdan emin olmak, hız ve pratiklik kazanmanız kadar tasarruf için de son derece önemlidir.

Kendi tabanı üzerinde tam tur atacak şekilde 360˚ dönebilen Kenwood su ısıtıcı dilerseniz sağ dilerseniz sol elle cihazın haznesini kavrama imkânı sunar. Böylece eliniz dolu ve işleriniz yoğun olsa da aynı konforla kaynar suyu dökebilir, cihazı mutfağın farklı alanlarında kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Tezgâh üzerindeki kullanım alanı çeşitliliğini destekleyen bu özelliğin yanı sıra kablo gizleyerek kullanım imkanına da sahip olmanız olası tüm dağınıklığı ortadan kaldırmakta, haznenin ideal hacmiyle kabloyu saklama özelliği bir araya geldiğinde tezgah üzerindeki boş alanlardan maksimum verim alınabilmektedir.

Kenwood Su Isıtıcı Fiyatları

En uygun Kenwood su ısıtıcı fiyatları ile karşılaşacağınız Panamart.com online kataloğu içerisinde güncel ve indirimlerle dolu Kenwood kettle fiyat bilgilerinin yanı sıra markanın son serilerini ve birbirinden cazip modellerini inceleme imkanınız da bulunmaktadır. Alışverişin güvenilir ismi Panamart.com ile rakipsiz kaliteyi benzersiz fiyatlarla evinize teslim etmemiz mümkün olmakta, sizlerin de bu cazip fiyat avantajları gibi tüm dünyanın tercihi olan öncü markaları mutfağınıza taşımak için tek ihtiyacınız, sayfamızdaki ürünlerden beğendiklerinizi hemen sipariş etmenizdir.

 

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları