Kenwood kMix


Gösterim Sıralaması

20 üründen 15 adet gösteriliyor

Üst Düzey Tekniği Benzersizlik Şıklıkla Buluşturan Kenwood kMix

Geride bıraktığı 65 yıllık deneyimi sayesinde kendi yaşıyla eşdeğer sürede kullanım ömrüne sahip ürünler ortaya koyan Kenwood, Türkiye’deki pek çok usta şefin veya kendi evinin mutfağında şefliğini göstermek isteyenlerin ilk tercihleri arasında. Hayatı kolaylaştırırken mutfakta geçirilen zamanı profesyonelliğin en üst noktasına çıkarmak için dizayn konusunda yaratıcı ve modern, teknik özellikler konusunda öncü ve yenilikçi bir isim olan Kenwood kMix serisi ile kendine her mutfakta yer edinmekte. Serinin son çıkan gözde ürünleri ise elbette Panamart.com güvencesiyle sizlerle.

Kenwood kMix Farkı

Günümüz modern dünyasında alınan bir ürünün birden çok fonksiyonla hayatımızı kolaylaştırması ve bize hız kazandırması elbette son derece önemli. Ancak mutfak başta olmak üzere hayatın pek çok alanında kişiselleştirilmiş ayar seçeneklerine ve farklı tarzlara özgü çeşitlendirilmiş özelliklere yer verilmesi de aldığımız elektronik ürünlerde dikkat ettiğimiz önemli kriterler arasında.

Kalitesiyle beklentilerin üzerine çıkarken aynı anda farklı mod ve özelliklerle tüm mutfak işlemlerini, yemek veya içecek hazırlama anlarını tamamen sizin istediğiniz şekilde şekillendiren Kenwood kMix kahve makinesi veya blender gibi tüm seri içerisinde yer alan ürünlerinde farklı ayar seçeneklerine yer vermektedir. Ayar ve fonksiyon alternatiflerinin yanı sıra son derece göz alıcı görsel özelliklerle de kullanıcılarına keyifli bir kullanımı garantisi veren seri, paslanmaz çeliğin dayanıklılığı üzerine eklenen renk seçenekleriyle de seçimlerinizi kişiselleştirme imkânı tanımaktadır.

Kenwood kMix Ürünleri

Aynı anda birden çok fonksiyona sahip olmasıyla dikkat çeken ve tek bir ürün temin etmenin birden çok işlemi pratikleştirmesi ve kusursuzlaştırması amacıyla tasarlanan Kenwood kMix ürünlerinde su ısıtıcılardan hamur karıştırma makinelerine kadar mutfakta sizlere asistanlık yapabilecek her ürün kategorisini bulabilmek mümkün.

Mutfaktaki en iyi yardımcılarınız olması amacıyla tasarlanan Kenwood kMix 750 gibi çok işlevli ürünlerde birden çok moda yer verilmesi kadar, modların kullanımı esnasında maksimum rahatlık, modlar arası geçiş kolaylığı ve çeşitlendirilmiş eklentilerle desteklenen kullanım farklılıkları da dikkat çeken özellikler arasında. Haliyle Kenwood kMix hamur makinesi arayışında olanlar için hamura ek olarak soslar veya yemekler hazırlayabileceği bir şef sunmakta, günümüz teknolojisinden en iyi şekilde yararlanılan özelliklerle birlikte tek bir ürünün tüm ihtiyaçlar için çözüm olması sağlanmaktadır.

Kenwood kMix blender veya hamur makineleriyle sınırlı kalmayarak su ısıtıcı gibi tek fonksiyona yönelik ürünlerde dahi her açıdan üstün özellikler gösteren seri, yıllara meydan okuyan dayanıklılıkta malzemeler ve göz alıcı dizaynları birleştirmekte. Paslanmaz materyallerinde kullanılan canlı renkleri gibi su bulunmadığı halde çalışmama, kablo saklama, 360 derece dönebilme ve ideal su haznesi hacmine sahip olma gibi pek çok kolaylaştırıcı ve önemli kriteri de karşılayan Kenwood kMix kettle ev tipi elektronik ürünlerin tüm ihtiyaçlar düşünülerek özenle geliştirildiğini ve kalitenin geldiği son noktayı göstermekte.

Kenwood kMix Fiyatları

Benzersiz kalitesi, girdiği tüm mutfaklarda atmosferi bir anda değiştiren modern dizayn detayları, farklı kullanıcıların buluşma noktası olmasını sağlayan çoklu ayarları ve birden çok işlevi tek bir ürünle son derece hızlı şekilde yerine getirmenizi sağlayan üstün teknik özellikleriyle Kenwood kMix her evin ihtiyacı. Herkesin bu kaliteye erişebilmesi, mutfakta enerji sarf etmeden veya vakit kaybetmeden eğlenerek kusursuz yemekler çıkarması için son derece cazip fiyatlarla sizlere sunulan seri ürünleri incelemek adına siz de panamart.com güvencesini tercih edebilirsiniz. Hamur makinelerinden su ısıtıcılarına, kahve makinelerinden blendera kadar pek çok ürüne, alanındaki benzersiz özellikler ve yaşam boyu aynı kaliteyle kullanım imkânı tanıyan uzun ömürlü malzemeler eşliğinde tezgahınızda yer açmak için Panamart.com’a davetlisiniz.

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları