Kenwood Blender Seti ve Kenwood Mikser


Gösterim Sıralaması

14 üründen 14 adet gösteriliyor

  • 1
x

Pratik Yemekler İçin Kenwood Blender Seti

Yemekleri hazırlarken hız ve pratiklik kazanmak için olduğu kadar özel beslenme tiplerinde yer verilen ürünleri hazırlamak veya benzersiz tarifleri son derece özgün şekilde hazırlamak için de mutfağın temel ihtiyaçlarından biri olan Kenwood blender seti mutfakta geçirilen süreyi kısaltırken keyiflendiriyor. Farklı uç tipleri kadar pek çok materyalin ve rengin bir araya geldiği modern tarzıyla da memnuniyetinizi garanti altına alan Kenwood mikser Panamart.com tarafından en uygun fiyat avantajlarıyla sizlere tanıtılıyor.

Kenwood Blender Seti Teknik Özellikleri

TriBlade teknolojisinden faydalanılarak tasarlanan, yani üçlü bıçak sistemine sahip olup tüm bıçaklarında dayanıklı paslanmaz çelik kalitesini sunan Kenwood blender doğramave kesme konusunda benzersiz bir rahatlık sağlamaktadır. Yalnızca saniyeler içerisinde hayal ettiğiniz boyutlara ayrılan parçalarla tarifleriniz leziz kıvamını ve dokusunu daha rahat şekilde kazanmakta, size de mutfakta geçirilen zamanı kısaltırken yemeklerinizle herkesi büyülemenin tadını çıkarmak kalmaktadır.

Yalnızca doğrama işleminde değil, harmanlama işlemlerinde de eşit oranda başarı gösteren Kenwood el mikseri pürüzsüz dokulu pürelerin veya akışkan sosların hazırlanmasında da ideal bir mutfak asistanı olarak görevini yapmaktadır. Verimi gibi homojen dokulu ürünler hazırlama konusundaki performansıyla da pek çok rakibini geride bırakan set içerisinde her yemeğe özgü bir eklentiye yer verildiğini görmek, her eklentiyle farklı bir hazırlama işlemi rahatlığını keşfetmek mümkün olmaktadır.

Hız ayarları arasında son derece hafif geçişler yaparak mutfakta hassasiyetle çalışma imkanı sunan setin 5 farklı hız ve darbe modunun bulunması da mutlaka göz önünde bulundurulması gereken özellikler arasındadır. Bu modlar ve modlar arasındaki yumuşak geçişler herhangi bir sarsıntı ya da sarsılmaya bağlı dökülme, karışma gibi olumsuzluklar olmadan pürüzsüz dokulu ürünler ortaya koymanızı sağlamakta, hazırlanan ürünlerin kalitesi kadar tüm bu işlemlerin son derece pratik şekilde tamamlanması da Kenwood blender seti kullanıcılarının tam not vermesini sağlamaktadır.

Kenwood Mikser Şıklığı

Yalnızca tek elle kullanım imkanı veren Kenwood el blender setinin özel tasarımında eşsiz bir ayak düzeneğine yer verildiği dikkat çekmekte, ayrıca hız ayarları sayesinde kontrol edilebilen çalışma hızı, ayak tasarımıyla gelen kullanım konforunu arttıran önemli avantajlardan olmaktadır.

Kenwood mikser tasarımının en dikkat çekici noktalarından biri farklı renk seçeneklerine yer verilmesi olmakta, bu çeşitlilik sayesinde hem diğer elektronik mutfak ürünlerine veya mutfak alanlarına uyumlu görünümler yakalamak mümkün olmakta hem de mutfakta geçirilen zaman daha keyifli bir hal almaktadır. Yemeklerin renklilik ve canlılık dolu dünyasına kendi tarzınızı ifade eden renklerle dahil olmanız, bir blenderdan beklediklerinizin ötesine geçmenizi sağlarken, tüm Kenwood blender seti renklerinde parlak, modern, klasikleşen ve göz alıcı tonlara yer verildiği dikkatlerden kaçmamaktadır.

Kırmızı rengin iştah açma etkisine sahip canlılığı, siyahın asil bir tarzın yansıması olan klas görünümü, beyazın göz alan parlaklığı veya gümüş renginin metalik ışıltısı Kenwood el blender seti renkleri arasında görmeye alışkın olduğumuz şıklıklar arasında yerini almaktadır. Haliyle her biri performans ve kullanım rahatlığı anlamında üst düzey özelliklere sahip olan bu setlerde seçim tamamen sizin tarzınıza ve mutfak konseptinizdeki hakim renge bağlı olmakta, seçiminizle birlikte mutfak işlerinizi kişiselleştirilmiş görsel seçimlerle desteklemeniz sağlanmaktadır.

Set içerisine dahil edilen her eklenti Kenwood ailesi üyelerinin her daim tezgahınızda yer alması gerektiğini göstermekte, kendi fonksiyonlarında en iyi verimi vaat eden bu eklentilerle tek bir tarifi kusursuz kılmanız mümkün olurken, farklı tarifleri denemek için bir şef profesyonelliği yakalamanız da mümkün olmaktadır. Özel yemeklerin özel ekipmanlar gerektirmesinden yola çıkarak pek çok işlevi bir araya getiren Kenwood setlerinde, devasa bir menüyü tek bir ekipman yardımıyla oluşturma kolaylığı sunulmaktadır.

Kenwood El Blender Seti Eklentileri

Tava içerisinde büyük parçalı ve çoklu malzemeleri bir arada karıştırmak isteyenler için büyük ayak şeklinde eklentiye, katı ve sert gıdalar için özel olarak geliştirilen iki ekranlı ve çok yönlü kullanılan eziciye ve paslanmaz çelik bıçaklı doğrayıcı eklentisine yer verilen Kenwood el blender seti püreden salata sosuna kadar en yumuşak ve ince yapılı tariflerde favori yardımcınız olmaya aday.

Kenwood mikser ile doğrama, karıştırma, harmanlama, rendeleme gibi pek çok işlemi mümkün olan en hızlı, rahat, pratik ve ideal şekilde gerçekleştirmek için değişmez favoriniz olacak tüm ürünleri Panamart.com farklıyla keşfedebilir, setlerin cazip fiyatlarla sizlere tanıtılması sayesinde bu kaliteyi siz de kolayca mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Kargo Bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde

%100 Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı & 256BIT

Destek

Alışveriş Süreçlerinizde Tam Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Dünya Markaları